FW23TO011
Styled With
Doublé Wool Car Coat — Chocolate Melange
Totême
Also available in: Charcoal Melange.
Worn with:  Gathered-Neck Crepe Dress and  The Slim Knee-High Boot.
Sizing: European (34-38).
Mily is 5’10” (180cm), bust 31.5”, waist 23”, hips 36” and wears a size 36.
Color: Chocolate Melange. 100% Wool. Imported.