PF24MAL01
This item is final sale and is non-returnable.
Styled With
Bikini Top — Black
Bikini Top — Black
Marie Adam-Leenaerdt
Also available in: Nude.
Worn with: Classic Wool Pants and Marta Pump
Sizing: European (34-38). 34=XS, 36=S, 38=M.
Nora is 5'10.5" (179 cm), bust 32", waist 24", hips 34.5" and wears a size 36.
Color: Black. 80% Nylon, 20% Elastane. Imported.