FW24SD031
This item is final sale and is non-returnable.
Styled With
Dong Dress — White
Dong Dress — White
Sofie D'Hoore
Also available in: Stone.
Worn with: Flores Derby
Sizing: European (32-36).
Lulu is 5’9” (175cm), bust 31", waist 23", hips 36" and wears a size 34.
Color: White. 100% Cotton. Made in Portugal.