FW25AB024
This item is final sale and is non-returnable.
Styled With
Wool Foulard Drawcord Wide Leg Pant
Apuntob
Worn with: Linen Wool Ruffle Top and Coltellaccio Ballerina Flats — Black
Sizing: Universal (XS-L).
Amelia is 5' 10.5” (179cm), bust 32”, waist 24”, hips 35” and wears a size small.
Color: Anthracite Grey. 100% Virgin Wool. Made in Italy.